Keskus avatud

E-L 10-20 P 10-18

Prisma ja GYM! 24H/ 7
MySushi E-L 11-20 P 11-19
Bauhof E-R 8-20 L 9-19 P 9-18
Happy Fly batuudikeskus E-N 11- 21 R-P 10-21

Sisustusmarket

21/11/2023

Tegeleme köögimööbli lahenduste müügiga ning pakkume köögimööblit erinevates hinnaklassides alates Entry kuni Premium. Samas isegi Entry klassis pakume väga kvaliteetset mööbli mis on otse konkureerimas näiteks IKEA mööbliga. Pakume ka muu kodu- ning ajamööblit erinevatelt tootjatelt. Samas ikkagi hetkel meie prioriteediks on köögimööbli lahendused nn "võtmed kätte". Ehk mitte ainult mööbli müügi, vaid ka disaineri teenust, personaalsete lahenduste väljatootmist, paigaldust, jne.

Toysplanet

12/02/2020

TOYSPLANET ( PLUSTOR OÜ ) on mänguasjade maaletooja. Firma põhitegevuseks on laste mänguasjade ja lastekaupade jae- ja hulgimüük. Meie soov on tuua laste ja nende vanemate maailma rõõmu läbi mängu, ning aidata tunnetada maailma vanematega koos mängides. See on väga tore! Meie juurest leiab põnevaid mänguasju endale ja oma sõpradele. Ootame teid alati külla Mustika keskuse 1. korrusel! Kogu tootevalikuga saate tutvuda meie kodulehe kaudu ning samast leiate ka info meelepäraste toodete tellimiseks. Mõnusat mängimist teile!

Mustika mängumaa

12/10/2019

Hubane mängutuba 1-6 aastastele lastele! Lastehoid kuni 3 tundi, sünnipäevad, teemapeod, huviringid, erimenüü!

ÕHUPALLID, PEOTARBED, KARNEVALIKAUBAD

01/10/2019

ÕHUPALLID, PEOTARBED, KARNEVALIKAUBAD. Peopallid.ee ja Stiilipidu.ee (endine kauplus "Karneval") pakuvad erinevaid peotarbeid igaks sündmuseks. Meil on kõige suurem valik erinevaid õhupalle kohapeal heeliumi või õhuga täitmiseks, teenusena saab tellida uhkeid dekoratsioone ja kompositsioone õhupallidest, milles omame kogemust alates aastast 2008. Samuti meie poest leiab erinevaid peotarbeid: näomaske, näovärve, parukaid, küünlaid, bännereid ja isegi naljakaid pilakaupu!

Valge Ruut-piltide raamimine

10/06/2019

Pakume oma klientidele suurimat pildiraamiliistude valikut soodsate hindadega. Kohapeal tasuta disaineri abi teie tööde vormistamiseks vaja mineva materjali valikul. Meie tegevusalad: Raamime - pildid ,tikandid ,peeglid ,graafika jne. Digitrükk - prindime lõuendile ja akvarellpaberile Teie failist või kataloogist. Maaalimine numbrite järgi - Teie oma lemmikfotost.kasutame kvaliteetset lõuendit ja värve ,individuaalne failikujundus. Maalimine vee sees - ainulaadsed meie poolt välja töödeldud spetsiaalsed värvid. (Laste lemmiktoode) Kunsti ja käsitöö müük.

Pepco

03/06/2019

PEPCO – populaarne Euroopa jaekett, mis koosneb rohkem kui 1600 kauplusest Tšehhis, Horvaatias, Ungaris, Poolas, Slovakkias, Sloveenias, Rumeenias, Leedus, Lätis, Eestis ja Bulgaarias. Ettevõtte missioon on pakkuda oma klientidele kõike, mida nad soovivad ja vajavad, et riietada oma perekonda ja kaunistada oma kodu. Seda kõike madalaimate hindadega. Hetkel on PEPCO Kesk- ja Ida-Euroopa üks suurimaid lasteriiete jaemüüjaid. Üle Euroopa külastab PEPCO poode ühes kuus rohkem kui 15 miljonit klienti. PEPCO on oma tegevuse eest pälvinud arvukalt äri- ja kaubandusauhindu, sh Forbes’ Diamonds, Super Brand, Quality of Service auhind jpt

Kohviekspress

08/05/2019

Kohvi valmistamine ei ole kunagi olnud nii lihtne! Kohviekspress OÜ on peamiselt kohvipatjade ja Senseo padjakohvimasinate jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis alustas Eestis “padjakohvikultuuri” edendamist juba aastal 2012. Esindame Eestis “Cafe Rene” kaubamärki, mistõttu on antud tootja kaubavalik väga mitmekesine. Oleme suurima kohvipatjade valikuga kohvipood Eestis ! Valikus on näiteks kohvikapslid Nespresso ja Dolce Gusto kohvimasinatele, kohviuba erinevatelt tootjatelt, Nivona espressomasinad, Senseo padjakohvimasinad, hooldusvahendid ja palju muud...

Uneäri

08/05/2019

Meilt leiad suure valiku voodipesu erinevates mõõtudes ja põnevate mustritega, mõnusaid lambavillaseid tekke, pehmeid sulepatju ja palju muud!

Bauhof

08/05/2019

Vastavalt Vabariigi otsusele on kuni 11.04.21 avatud vaid õueala. Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide sektoris, omades kolmeteistkümmet kauplust üle Eesti. Mustika keskuse Bauhofi sortiment on kohandatud arvestades uut linnakaupluse kontseptsiooni, mis annab võimaluse pakkuda eriti laia sortimenti just siseviimistlus-, santehnika-, raua- ja kodukaupade osas. Nagu kõigis Bauhofi kauplustes on ka siin Bauhofi Aiaparadiis, oma laia taimede ja muu aeda ning rõdule vajalikuga, sest rõdu on iga korteri aed. Bauhof pakub ka lojaalsusprogrammi Meistriklubi, mis annab õiguse osa saada Meistriklubi parimatest pakkumistest nii Bauhofis kui partnerite juures ja saada alati soodsamaid Meistriklubi hindu! Bauhof Grupp on jätkuvalt Eesti suurima turuosaga ehitusmaterjalide ja aiakaupade müüja. Lisaks asjatundlikule ehitusmaterjalide valikule pakub Bauhof inspireerivat ostukeskkonda ja konkurentsitult soodsaimat kodu- ja ehituskaupade ostukorvi.

Ventex

08/05/2019

Ventex valmistab köögimööblit, riidekappe ja garderoobisüsteeme. Samuti ka liuguksi ning liugustega kappe. Töötajate kogemused ja kutseoskused võimaldavad väärikalt lahendada nii tüüptellimusi kui ka täita keerukaid projekte. Selleks on meil kasutusel kaasaegsed tehnilised lahendused. Oleme olnud usaldusväärseks ja professionaalseks partneriks oma tegevusaja jooksul nii lõpptarbijale kui ka diileritele. Meie ettevõte Ventex Grupp OÜ on asutatud aastal 2001 ja sellest aastast oleme ka kontserni KOMANDOR S.A autoriseeritud diiler.

Tagasiside