Keskus avatud

E-L 10-20 P 10-18

Prisma ja GYM! 24H/ 7
MySushi E-L 11-20 P 11-19
Bauhof E-R 8-20 L 9-19 P 9-18
Happy Fly batuudikeskus E-N 11- 21 R-P 10-21

Keskusest

Argipäeva õnn on peidus lihtsates asjades. Näiteks kasvõi selles, kui saab igapäevaste toimingute arvelt aega kokku hoida. Õnn on seegi, kui ei pea poolt linna läbi sõitma, kui tahad korraga osta nii kruvisid kui kassitoitu. On ju tore, kui siinsamas Mustamäel – meie lähedal – asub koht, kust kõik koduks vajaliku korraga kätte saab. Kiiresti, mugavalt. Ja õnneks on selline koht olemas. Mustika keskus asub Mustamäe tuiksoonel – Mustamäe tee ja A.H. Tamm[1]saare tee ristil. Keskuses on pea 27 000 m2 kaubanduspinda, millel tegutseb 60 erinevat kauplust, teenusepakkujat ja söögikohta. Lisaks lastehoid, spordiklubi ja meelelahutuskeskus. Mustika keskusesse on hea ka autoga tulla – meil on kaks parklat, kus on kokku 650 parkimiskohta, mille hulgas on ka pere parkimiskohad. Eriti mugav on maa-alune siseparkla, kus on külma ilmaga soe ja kuiv ning suvel parajalt jahe – kõik selleks, et saaksid igapäevased ostud teha mugavalt! Meie keskuses toimuvad regulaarselt toredad pereüritused, laadad ja kontsertid, millega kaasnevad alati head pakkumised meie kauplustelt. Mustikas – Meie õnneks lähedal

 

Parkimine

  • Keskuse külastajale on parkimine kuni 3 tundi TASUTA
  • Sõiduki kasutaja (keskuse külastaja) on kohustatud parkimist alustades koheselt fikseerima parkimise algusaja parkimiskellal või aktiveerima parkimisloa Mustika keskuse sissepääsudes asuvates parkimiskioskites.
  • Mustika keskuse parkimist opereerib Europark Estonia OÜ.

Mustika keskusesse on mugav autoga tulla – meil on kaks parklat, kus on kokku 650 parkimiskohta, mille hulgas on ka pere parkimiskohad.

Mugav maa-alune siseparkla, kus on külma ilmaga soe ja kuiv ning suvel parajalt jahe – kõik selleks, et saaksid igapäevased ostud teha mugavalt ühest kohast!

Taaraautomaat

Taaraautomaat asub Prisma poolse sissepääsu kõrval.

Turvakaamerate Kasutamine

  • Mustika keskuses kasutatakse kaameraid isikute ja vara kaitseks kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega (§ 14 lg 3 alusel) eesmärgiga tagada isikute ja vara turvalisus. Andmeid kogutakse üksnes eeltoodud eesmärgil kahjustamata keskuse töötajate, üürnike ning külastajate huve.
  • Mustika keskusesse on paigaldatud ligi 60 kaamerat. Neist üle poole on sisekaamerad, mis asuvad keskuse esimesel ja teisel korrusel ning ülejäänud on välikaamerad. Kaameraid ei kasutata WC-des ega riietuskabiinides.
  • Kaamerate salvestusi säilitatakse üks kuu.
  • Isikul on õigus tutvuda teda kujutava salvestisega esitades Mustika keskuse juhatajale sellekohase kirjaliku taotluse. Isik võib paluda endale koopia väljastamist, mille osas vaatab Mustika keskuse haldusjuht taotluse läbi 7 (seitsme) päeva jooksul ja otsustab isikuandmete kaitse seaduse § 19 lõikega 2 kooskõlas võimalusel koopia väljastamise. Mustika keskusel puudub kohustus igal juhul ja alati koopia väljastamise taotluse rahuldamiseks. Näiteks võib salvestis sisaldada teiste isikute isikuandmeid, millisel juhul on õigus koopia väljastamisest keelduda. Koopia andmisel tuleb kõik kolmandad isikud muuta tuvastamatuks, kusjuures ümbertöötlemise kulud kannab koopia väljastamist taotlev isik.
  • Mustika keskuse territooriumil toimunud õigusrikkumisi menetleb politsei, kellel on õigus turvasalvestisi avalduse alusel originaalkujul välja nõuda.
  • Jälgimissüsteemi abil kogutavaid andmeid kaitstakse, juurdepääs jälgimissüsteemile ja salvestistele on ainult Mustika keskuse juhatajal, haldusjuhil ning keskuses turvateenust osutaval ettevõttel.

Privaatsuspoliitika

Eften Capitali privaatsuspoliitika ja isikuandmete töötlemise üldpõhimõtted on loetavad SIIN.

Tagasiside