Keskus avatud

E-L 10-20 P 10-18

Prisma ja GYM! 24H/ 7
MySushi E-L 11-20 P 11-19
Bauhof E-R 8-20 L 9-19 P 9-18
Happy Fly batuudikeskus E-N 11- 21 R-P 10-21

Best For Kids Lasteriided

13/04/2023

Unikaalsed ja kvaliteetsed laste peokleidid ja jalanõud. Suur valik pitsist kleite, mis on väga pidulikud, ajatud ja klassikalised.

Happy Fly batuudikeskus

20/02/2023

HAPPY FLY peo- ja vabaajakeskus Mustika keskuse II korrusel on nüüd avatud! Siit leiad 7 erineva kujundusega sünnipäeva tuba, palju õhk- ja sportbatuute, suure hulga muid lõbusaid aktraktsioone ning mänguautomaate. Happy Fly Batuudikeskuses on ka sõbralike hindadega kohvik, kus kosutust saab karastus- ja kuumadest jookidest, soojadest söökidest mida valmistatakse kohapeal ja snäkkidest, suurest hulgast erinevatest maiustustest ja jäätistest. Happy Flys kehtib reegel: meie jaoks võõraid lapsi ei ole! Sünnipäevatubade broneerimine- https://happy-fly.ee/broneeri-tuba/

Experienso

30/12/2020

Meie poodidest leiab maiustusi ja ainulaadseid üllatusi igale maitsele. Siin tunneb igaüks end taas kui väike laps kommipoes!

Toysplanet

12/02/2020

TOYSPLANET ( PLUSTOR OÜ ) on mänguasjade maaletooja. Firma põhitegevuseks on laste mänguasjade ja lastekaupade jae- ja hulgimüük. Meie soov on tuua laste ja nende vanemate maailma rõõmu läbi mängu, ning aidata tunnetada maailma vanematega koos mängides. See on väga tore! Meie juurest leiab põnevaid mänguasju endale ja oma sõpradele. Ootame teid alati külla Mustika keskuse 1. korrusel! Kogu tootevalikuga saate tutvuda meie kodulehe kaudu ning samast leiate ka info meelepäraste toodete tellimiseks. Mõnusat mängimist teile!

Mustika mängumaa

12/10/2019

Hubane mängutuba 1-6 aastastele lastele! Lastehoid kuni 3 tundi, sünnipäevad, teemapeod, huviringid, erimenüü!

Pepco

03/06/2019

PEPCO – populaarne Euroopa jaekett, mis koosneb rohkem kui 1600 kauplusest Tšehhis, Horvaatias, Ungaris, Poolas, Slovakkias, Sloveenias, Rumeenias, Leedus, Lätis, Eestis ja Bulgaarias. Ettevõtte missioon on pakkuda oma klientidele kõike, mida nad soovivad ja vajavad, et riietada oma perekonda ja kaunistada oma kodu. Seda kõike madalaimate hindadega. Hetkel on PEPCO Kesk- ja Ida-Euroopa üks suurimaid lasteriiete jaemüüjaid. Üle Euroopa külastab PEPCO poode ühes kuus rohkem kui 15 miljonit klienti. PEPCO on oma tegevuse eest pälvinud arvukalt äri- ja kaubandusauhindu, sh Forbes’ Diamonds, Super Brand, Quality of Service auhind jpt

Babycity

08/05/2019

BabyCity kauplus on üks suurimaid ja parima valikuga lastekaupade kaupluseid Baltikumis, Eestis on BabyCity kauplused Tallinnas Mustika keskuses ja Rakveres Põhjakeskuses. Valikusse kuuluvad nii värsketele vanematele kasulikud tooted kui ka vajalik uuele ilmakodanikule endale. Kindlasti leiavad sobivaid ja erinevaid mänguasju ka suuremad lapsed. BabyCityst tasub uurida ka Esimese Ostu Programmi kohta. Tegemist on ühekordse soodustusega, mis laieneb toodetele, mis on vajalikud nii emale enne ja pärast sünnitust ja beebidele esimeseks eluaastaks. Abivalmid müüjad aitavad nii poes valiku tegemisel kui ka Esimese Ostu Programmi küsimustes.

HUPPA

08/05/2019

HUPPA on Eestis sündidnud kaubamärk, mis pakub ilmastikukindlaid, mugavaid ja vastupidavaid tehnilisi ülerõivad naistele, meestele ning lastele. Isikupärased mustrid ja kirkad värvid on HUPPA tunnusmärk. Lisaks ülerõivastele leiad meie tootevalikust ka kaeluseid, mütse ja kindaid. Avasta HUPPA värvide maailm!

Kessu Lastekaubad

08/05/2019

Kessu Lastekaubad kaupluse tootevaliku keskmes on kvaliteetsed ning arendavad mänguasjad, mis pakuvad pere väiksematele mängulusti pikaks ajaks. Tooted on suunatud arendama lapse intellekti, loogikat, fantaasiat, looduse tundmist ning muusikaliste oskuste arendamist. Meil on lai valik tooteid nii poistele kui tüdrukutele sünnist alates. Poest leiab põnevaid projekte, tubaseid mänge, suvekaupu, rattaid, elektrilisi autosid ja lastetoa mööblit. Kaubavalikusse kuuluvad tooted tulevad Inglismaalt, Saksamaalt, Poolast, Itaaliast, Taanist ja mujalt Euroopast. Tunnusbrändideks on Inglismaa firma GALT ja Poola firma COBI ja Saksa firma Tinti tooted. Tule tutvu meie tootevalikuga ja meie tegemistega!

Tagasiside