Keskus avatud

E-L 10-20 P 10-18

Prisma ja GYM! 24H/ 7
MySushi E-L 11-20 P 11-19
Bauhof E-R 8-20 L 9-19 P 9-18
Happy Fly batuudikeskus E-N 11- 21 R-P 10-21

Best For Kids Lasteriided

13/04/2023

Unikaalsed ja kvaliteetsed laste peokleidid ja jalanõud. Suur valik pitsist kleite, mis on väga pidulikud, ajatud ja klassikalised.

Pandora Laegas

29/09/2020

Laste ja naiste uued ja kasutatud rõivad ning kleidi rent! Toeta taaskasutust - too oma vanad riided meile müüki ja teeni raha! Boksi rendi info leiad kodulehelt või võta meiega ühendust!

Italyna king

12/10/2019

Jalatsipood pakub laia valikut jalatseid kogu perele. Tootevalikus on mugavaid kunstnahkseid ja tekstiilist jalatseid.

Atelj.ee

08/05/2019

Atelj.ee Õmblusteenused lahendavad riiete ja kodutekstiili mured. Pakutakse õmblusteenuseid kõigile – nii era- kui äriklientidele. Teenuste hulka kuulub riiete parandus, individuaalõmblus, kardinate õmblus ja eritööd vastavalt vajadustele.

Sidonas

08/05/2019

Oleme Sidonas Group OÜ – naiste riiete tootja ja edasimüüja Leedust. Oleme tegutsenud juba rohkem kui 12 aastat Eesti turul ja nüüd avasime uksed ka oma Tallinna uues poes, Mustika keskuses! Igal nädalal uuendame oma kaubavalikut selleks, et meie klendid saaksid valida riideid vastavalt oma maitsele kasvõi igaks uueks nädalaks.

Huppa Mustika kauplus

08/05/2019

HUPPA – rõõm ja turvalisus. HUPPA eesmärk on luua turvalisi lasteriideid. HUPPA toodete disainimisel on silmas peetud, et laps oleks hästi näha ükskõik millistes ilmastikuoludes – uduse ilmaga, pimedas või lihtsalt halva nähtavuse korral. Huppa kasutab oma toodetel palju helkurdetaile. Vastavalt Euroopa Liidu nõuetele on kõikidel toodetel trukkidega kinnitatavad kapuutsid. Huppa välisriideid disainitakse andekate ja kogenud Soome disainerite poolt. HUPPA lasteriidete kangad on veekindlad ja hingavad ning kaitsevad tuule eest. Välisriiete kangaste kvaliteedinäitajad on mainekate maailmabrändide tasemel. Huppa riiete kanga veepidavus on 10 000 mm ja hingavus 10 000 g/m²/24h. Et tagada HUPPA toodete maksimaalne veepidavus on olulisemad õmblused teibitud. HUPPA lasteriiete iga hooaeg on moevärvides ja oma kindla sõnumiga. Isikupärase disainiga eristume selgelt teistest lasteriietest. Iga aasta tuleb välja kaks kollektsiooni: kevad-suvi ja sügis-talv. HUPPA lasteriiete valikus on kombinesoonid, joped, püksid, fliisid, mütsid, sallid ja kindad suurustele 68-170 cm.

Abakhan

08/05/2019

Abakhani kangakauplus Mustika keskuses! Meie motoks on: kõik vajalik ühest kohast! Püsivalt soodsad hinnad, sagedased kampaaniapakkumised ja pidevalt vahelduv sortiment aitavad nii säästa kui ka rõõmu tunda mitmekesistest ostudest.Poe asukoht teeb ostmise mugavaks igal õmblus- ja käsitööhuvilisel mustamäelasel, õismäelasel või nõmmekal. Kohtumiseni Mustika Abakhanis!