Keskus avatud

E-L 10-20 P 10-18

Prisma ja GYM! 24H/ 7
MySushi E-L 11-20 P 11-19
Bauhof E-R 8-20 L 9-19 P 9-18
Happy Fly batuudikeskus E-N 11- 21 R-P 10-21

Veiplux E-sigaretipood

12/08/2022

Veiplux E-sigaretipood Veiplux ei ole lihtsalt e-sigaretipood, vaid värav vähem kahjuliku nikotiini tarbimise poole. Oleme alates 2008. aastast seisnud tubakavaba elustiili eest ning koos kiiresti kasvava alternatiivsete nikotiinitoodete turuga, suudame pakkuda kõige tõhusamaid ja kasutajasõbralikumaid viise traditsioonilistest sigarettidest loobumiseks. Veiplux’il on Eestis 24 spetsialiseeritud kauplust ja üle 400 jaemüügikoha ning oleme pidevalt laienemas. Veiplux – suitsetamisest loobumiseks on 100 võimalust ja meil on neist 99

Luutar

11/11/2021

Luutar on 15 aastat Eesti turul tegutsenud pereettevõte. Tänaseks on meie esindustega kaetud kogu Eesti. Meie soov on pakkuda kodumaistele klientidele teistsugust ja väärikat krediidi kogemust. Luutar pole pelgalt laenu- või krediidiasutus, pakume täisteenust kliendile kes hindab taaskasutust ja mugavust. Kindlasti ei jäta külmaks e-poes olev juveelide ja muude toodete valik kuna Luutar on Eesti jaekaubanduse suurim taaskasutusettevõte. Meie valgusküllased ja maitsekalt sisustatud esindused paiknevad mugavalt ligipääsetavates kohtades ning sõbralikud teenindajad on Teid meelsasti valmis assisteerima kõigis laenude, kulla kokkuostu ja komisjoni müügiga seoses tekkivates küsimustes. Soovime olla eeskujuks teistele samal alal tegutsevatele ettevõtetele ja olla oma töös parimad.

Mustika Flowers

27/05/2020

Pakume järgnevaid tooteid ja teenuseid: - Lillede müük (lõikelilled, potililled). - Lillekimbud ja lilleseaded. - Pulmateenused (pruudikimbud, autokaunistused jne). - Matuseteenused (pärjad ja leinakimbud). - Saalikaunistused. - Peoruumide kaunistamine, vitriinide dekoreerimine. - Õnnitluskaardid ja kutsed -Kullerteenus

Skymobile

13/04/2020

SkyMobile pakub telefonide ja tahvelarvutite kaitsekilesid, kaitseklaase, ümbriseid, akusid, juhtmeid, laadijaid ning palju muud. Meie teenustevalikus on ka kaitsekilede ja kaitseklaaside paigaldus ning mobiiltelefonide remont. Hinnakirja leiate meie kodulehelt.

RUEX-elektriautode laadimisjaam

18/11/2019

OÜ RUEX pakub elektriautode laadimisteenust, arendab elektriautode laadimisjaamade võrgustikku nii Eestis kui ka väljaspool Eestit eesmärgiga aidata edendada keskkonnasäästlikku ning mugavamat transpordiviisi. OÜ RUEX tegeleb elektriautode laadimisjaamade müügiga ning on elektriautode laadimisjaamade tootja „Technology Zone“ esindajaks nii Euroopa Liidus kui ka Skandinaavias.

Omniva

08/05/2019

Omniva põhitegevuseks on universaalse postiteenuse osutamine. Lisaks traditsioonilistele postiteenustele nagu kirjade, pakkide ja perioodiliste väljaannete edastamine, osutame ka ekspress-, lao-, veo-, finants- jt teenuseid.

Võtmete valmistamine, kingsepp

08/05/2019

Võtmete valmistamine ja jalatsite parandus

Tele2

08/05/2019

Tele2 Eesti AS kuulub telekommunikatsiooniettevõtete kontserni Tele2 AB, mis pakub soodsaima hinnaga kvaliteetseid telefoni-, mobiiltelefoni- ja kaabeltelevisiooniteenuseid 9 riigis ning meil on 13 miljonit klienti.

Keemiline puhastus

08/05/2019

Pesu pesemine, vaipade puhastus, nahktoodete puhastus jms.