Keskus avatud

E-L 10-20 P 10-18

Prisma ja GYM! 24H/ 7
MySushi E-L 11-20 P 11-19
Bauhof E-R 8-20 L 9-19 P 9-18
Happy Fly batuudikeskus E-N 11- 21 R-P 10-21

Happy Fly batuudikeskus

20/02/2023

HAPPY FLY peo- ja vabaajakeskus Mustika keskuse II korrusel on nüüd avatud! Siit leiad 7 erineva kujundusega sünnipäeva tuba, palju õhk- ja sportbatuute, suure hulga muid lõbusaid aktraktsioone ning mänguautomaate. Happy Fly Batuudikeskuses on ka sõbralike hindadega kohvik, kus kosutust saab karastus- ja kuumadest jookidest, soojadest söökidest mida valmistatakse kohapeal ja snäkkidest, suurest hulgast erinevatest maiustustest ja jäätistest. Happy Flys kehtib reegel: meie jaoks võõraid lapsi ei ole! Sünnipäevatubade broneerimine- https://happy-fly.ee/broneeri-tuba/

Toysplanet

12/02/2020

TOYSPLANET ( PLUSTOR OÜ ) on mänguasjade maaletooja. Firma põhitegevuseks on laste mänguasjade ja lastekaupade jae- ja hulgimüük. Meie soov on tuua laste ja nende vanemate maailma rõõmu läbi mängu, ning aidata tunnetada maailma vanematega koos mängides. See on väga tore! Meie juurest leiab põnevaid mänguasju endale ja oma sõpradele. Ootame teid alati külla Mustika keskuse 1. korrusel! Kogu tootevalikuga saate tutvuda meie kodulehe kaudu ning samast leiate ka info meelepäraste toodete tellimiseks. Mõnusat mängimist teile!

Mustika mängumaa

12/10/2019

Hubane mängutuba 1-6 aastastele lastele! Lastehoid kuni 3 tundi, sünnipäevad, teemapeod, huviringid, erimenüü!

Rahva Raamat

08/05/2019

Pika ajalooga hubases Rahva Raamatus ootab sind riiulitäite kaupa kirjandust nii eesti, vene kui ka inglise keeles. Meie valikust leiad alati kõige värskemad, populaarsemad ja ka juba klassikaks kujunenud raamatud, mille seast leiavad oma lemmiku suuremad ja väiksemad raamatusõbrad. Lisaks raamatutele on meie tootevalikus ka hoolikalt valitud kinketooted, mängud ja kontoritarbed.

Tagasiside